sowie

Sprawy biznesowe, firma, praca - przydatne informacje

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Wspierają przedsiębiorczą młodzież
2017-03-10 13:49

Poszerzenie kompetencji, wskazywanie ścieżek rozwoju w biznesie, przekazywanie wiedzy ekonomicznej – to jedne z celów wspólnego projektu uczelni wyższej, samorządów i instytucji około biznesowych, który kierowany jest do młodych ludzi.


W piątek, 3 marca w siedzibie Społecznej Akademii Nauk w Świdnicy odbyła się inauguracja programu skierowanego do młodzieży szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych powiatów świdnickiego i dzierżoniowskiego – I Kongres Młodzieży Przedsiębiorczej. W spotkaniu uczestniczyła młodzież z kilkunastu szkół powiatu świdnickiego i dzierżoniowskiego - ponad 150 uczniów wraz z nauczycielami i dyrektorami szkół. Projekt ma charakter konkursu. Na zwycięskie cztery drużyny czekają atrakcyjne nagrody pieniężne w wysokości po 1500 zł każda, ufundowane przez Fundację Banku Zachodniego. Sponsorami kolejnych cennych nagród są Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna, Spółka Eksperts for Business oraz władze lokalne.Autor: 30minut


Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: