Zapraszamy do udziału w XXVI edycji Programu Promocji Kultury Przedsiębiorczości Przedsiębiorstwo Fair Play. Udział w programie może przyczynić się do wzrostu zaufania klientów, dostawców, pracowników, inwestorów oraz społeczności lokalnej, ponieważ certyfikat jakości biznesu, który otrzymują firmy biorące w nim udział, pomaga im w komunikowaniu wartości, które są dla nich istotne. Przez 25 lat doceniamy i wyróżniamy firmy, które są rzetelne, transparentne i zaangażowane społecznie oraz budują swoje relacje z klientami i dostawcami na zasadach wzajemnego szacunku i współpracy.
Organizatorem programu jest Fundacja Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym, której fundatorem jest Krajowa Izba Gospodarcza. Będąc organizatorami z dumą i przyjemnością promujemy Przedsiębiorstwa Fair Play, jako świetnych partnerów i wzór do naśladowania dla innych przedsiębiorstw.
Krajowa Izba Gospodarcza (KIG) to największa niezależna organizacja biznesu w Polsce, która od 1990r. reprezentuje największą liczbę przedsiębiorców, łącząc 160 organizacji biznesowych. Jej głównym celem jest reprezentowanie interesów polskich przedsiębiorców, a także wspieranie i promowanie rozwoju przedsiębiorczości. KIG działa na rzecz poprawy warunków prowadzenia biznesu, w tym poprzez inicjowanie działań na rzecz usprawnienia polskiego prawa gospodarczego oraz rozwijanie kontaktów biznesowych z zagranicznymi partnerami. KIG organizuje również szkolenia, seminaria i konferencje, a także udziela wsparcia przedsiębiorcom w różnych dziedzinach, takich jak finanse, marketing czy eksport. Zrzeszając wiele branżowych, bilateralnych, regionalnych i przemysłowo-handlowych izb gospodarczych, KIG skutecznie reprezentuje różne sektory biznesu w Polsce.
Jeśli będzie Pan zainteresowany/ Pani zainteresowana udziałem w programie, proszę o wypełnienie deklaracji udziału poprzez stronę www.fairplay.pl
W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości związanych z udziałem w programie, prosimy o kontakt z naszym biurem tel. 22 630 98 01-02. Więcej informacji znajdzie Pan/Pani na stronie internetowej www.fairplay.pl
Bardzo miło nam będzie, jeśli program i jego wartości zainteresują Pana/Panią i będziemy mieli przyjemność spotkać się z Państwem w tegorocznej edycji. Serdecznie zapraszamy.
HKTDC Beauty & Wellness Expo to coroczne wydarzenie organizowane przez Hong Kong Trade Development Council (HKTDC), skupiające się na najnowszych trendach i produktach z zakresu kosmetyków, pielęgnacji skóry, fitnessu i wellness. Expo odbywa się w Hong Kong Convention and Exhibition Centre, oferując odwiedzającym szeroką gamę produktów, takich jak kosmetyki, produkty do pielęgnacji skóry i włosów, urządzenia spa oraz sprzęt fitness. Uczestnicy mogą korzystać z ekscytujących zakupów, specjalnych ofert oraz brać udział w sesjach prowadzonych przez ekspertów branżowych i prezentacjach nowych produktów. W 2025 roku targi odbędą się w dniach 14-18 sierpnia.
czytaj więcej19.03.2025 r. Samorząd Województwa Dolnośląskiego organizuje Dolnośląskie Forum Odbudowy Ukrainy (DFOU) z udziałem firm i instytucji z Polski i Ukrainy.
czytaj więcejInstrument Finansowy Pierwszy biznes – Wsparcie w starcie realizowany jest przez Karkonoską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A. oraz Dolnośląską Agencję Współpracy Gospodarczej Sp. z o.o na podstawie Umowy Operacyjnej zawartej z Bankiem Gospodarstwa Krajowego (BGK) w dniu 1 lipca 2024 r.
czytaj więcejPrezydent Świdnicy, Beata Moskal-Słaniewska, Marszałek Województwa Dolnośląskiego Paweł Gancarz oraz Wicemarszałek Michał Rado zapraszają na spotkanie poświęcone wsparciu przedsiębiorców z funduszy unijnych. W jego trakcie przedstawione zostaną mechanizmy wsparcia dla prowadzących działalność gospodarczą, możliwości pozyskania dotacji dla firm na rozwój czy szkolenia pracowników, zaprezentowane zostaną różne obszary wsparcia dla przedsiębiorców w ramach Funduszy Europejskich dla Dolnego Śląska 2021-2027.
czytaj więcejCelem Programu Polska Cyfrowa jest, żeby jak najwięcej mieszkańców, na terenach gdzie inwestycje w sieci szerokopasmowe są nieopłacalne na warunkach rynkowych, miało dostęp do szybkiego internetu (m.in. światłowody).
Szacujemy, że dzięki Programowi Polska Cyfrowa do końca 2023 r. ok. 2 mln gospodarstw domowych, przede wszystkich z obszarów wiejskich, podmiejskich i słabo zaludnionych uzyska dostęp do szerokopasmowego internetu.