Związek Pracodawców Polska Miedź oraz partner merytoryczny CosmoEye zapraszają na webinar: Jak sztuczna inteligencja rozwiązuje problemy biznesu. W ramach Akademii Rozwoju Przemysłu 4.0
5 czerwca 2023 roku, g. 10:00-11:30. Webinar na platformie ZOOM - Udział jest BEZPŁATNY.
Wystarczy się zarejestrować, aby otrzymać dostęp do udziału w wydarzeniu.
Rejestracja na spotkanie: https://forms.gle/SsvzgSXtsgS9oyd37
Osoby zarejestrowane otrzymają link do spotkania w dniu 2.06.2023 r.
Serdecznie zapraszamy!
Dla kogo:
• Menedżerowie i kadry zarządzające (CEO, COO, CTO);
• Dyrektorzy IT, Dyrektorzy ds. produkcji, Dyrektorzy finansowi;
• Menedżerowie działów rozwoju i innowacji, planowania i zarządzania procesami;
• Szefowie i pracownicy działów utrzymania ruchu;
• Menedżerowie i specjaliści odpowiedzialni za realizację procesów biznesowych w firmach;
• Menedżerowie projektu
• Liderzy zmian, Innowatorzy, Eksperci technologiczni.
Nie ulega wątpliwości, że przyszłość i rozwój technologii będzie podążać w stronę AI w najszerszym możliwym zakresie. Jest to nieuniknione, a zastosowania uczenia maszynowego rosną niemal wykładniczo w bardzo różnych dziedzinach.
CosmoEye to polski system wykorzystujący sztuczną inteligencję, którego działanie w najszerszym wymiarze sprowadza się do usprawnienia i optymalizacji procesów biznesowych w przedsiębiorstwach o różnym profilu działalności oraz do poprawy bezpieczeństwa pracy. CosmoEye – dzięki algorytmom AI – w bardzo szybkim czasie przetwarza obraz z kamer wideo. System dostarcza przedsiębiorstwom korzystającym z monitoringu wizyjnego rozwiązania, które pozwalają odnaleźć, rozpoznać i sklasyfikować wydarzenia na ekranie oraz podjąć odpowiednie działania mające na celu rozwiązanie typowych problemów, z jakimi zmagają się firmy.
Korzyści z wdrożenia to:
• Zwiększenie wydajności pracy dzięki identyfikacji i dokumentacji wizualnej bezczynności pracowników;
• Sprawniejsze zarządzanie procesami w przedsiębiorstwie dzięki identyfikacji czynności wykonywanych przez pracowników, które można zoptymalizować;
• Wyeliminowanie nadużyć oraz zachowania niezgodnego z normą dzięki stałemu monitoringowi, który wykrywa nieprawidłowości;
• Utrzymanie standardów BHP i HACCAP;
• Zmniejszenie liczby wypadków przy pracy;
• Opracowywanie przejrzystych raportów dotyczących pracy oraz analiz procesów biznesowych dzięki pełnej dokumentacji wizualne.
CosmoEye działa w czasie rzeczywistym. Dzięki aplikacji mobilnej można mieć pełną kontrolę nad przedsiębiorstwem przy użyciu telefonu. Mobilne alerty bezpieczeństwa powiadamiają managerów, a ci mogą natychmiast reagować na każdy incydent pojawiający się w firmie.
CosmoEye identyfikuje jednak nie tylko zdarzenia negatywne. Dzięki modułowi sztucznej inteligencji potrafi wyszukiwać określone wzorce zachowań – zarówno pozytywnych, jak i negatywnych – i informować o nich wysyłając powiadomienia w czasie rzeczywistym. System zauważy więc zarówno pracę przewyższającą normę, jak i przestrzeganie czasu przerwy. Teraz już tylko od kadry zarządzającej zależy, czy wykorzysta te informacje do nagrodzenia pracowników, a tym samym motywowania ich do lepszej pracy.
Główne tematy:
• Sztuczna inteligencja i uczenie maszynowe kluczem do optymalizacji pracy;
• CosmoEye – jedno narzędzie – wiele rozwiązań;
• Poprawa wydajności produkcji oraz efektywności usług;
• Budowanie i rozwój kompetencji cyfrowych w przedsiębiorstwach, organizacjach, instytucjach;
• Gospodarka 4.0, przemysł przyszłości, innowacje: korzyści, potencjał i wyzwania.
Jak dzięki automatyzacji i cyfryzacji przyspieszyć rozwój firmy i zwiększyć jej konkurencyjność? Jak systemy AI podnoszą poziom bezpieczeństwa na halach magazynowych? Jak sztuczna inteligencja rozwiązuje problemy biznesu? Jak CosmoEye usprawnia zarządzanie produkcją? Jak sprawić, by innowacje przynosiły oszczędności?
Tego dowiecie się podczas spotkania.
Prosimy o potwierdzenie obecności do dnia 2 czerwca 2023 r. Rejestracja zostanie zamknięta o 12:00.
Szczegółowy program oraz informacje na temat Prelegentów znajdziecie pod linkiem
https://pracodawcy.pl/cosmoeye-sztuczna-inteligencja/
Masz pytanie? Napisz do nas: szkop@pracodawcy.pl
HKTDC Beauty & Wellness Expo to coroczne wydarzenie organizowane przez Hong Kong Trade Development Council (HKTDC), skupiające się na najnowszych trendach i produktach z zakresu kosmetyków, pielęgnacji skóry, fitnessu i wellness. Expo odbywa się w Hong Kong Convention and Exhibition Centre, oferując odwiedzającym szeroką gamę produktów, takich jak kosmetyki, produkty do pielęgnacji skóry i włosów, urządzenia spa oraz sprzęt fitness. Uczestnicy mogą korzystać z ekscytujących zakupów, specjalnych ofert oraz brać udział w sesjach prowadzonych przez ekspertów branżowych i prezentacjach nowych produktów. W 2025 roku targi odbędą się w dniach 14-18 sierpnia.
czytaj więcej19.03.2025 r. Samorząd Województwa Dolnośląskiego organizuje Dolnośląskie Forum Odbudowy Ukrainy (DFOU) z udziałem firm i instytucji z Polski i Ukrainy.
czytaj więcejInstrument Finansowy Pierwszy biznes – Wsparcie w starcie realizowany jest przez Karkonoską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A. oraz Dolnośląską Agencję Współpracy Gospodarczej Sp. z o.o na podstawie Umowy Operacyjnej zawartej z Bankiem Gospodarstwa Krajowego (BGK) w dniu 1 lipca 2024 r.
czytaj więcejPrezydent Świdnicy, Beata Moskal-Słaniewska, Marszałek Województwa Dolnośląskiego Paweł Gancarz oraz Wicemarszałek Michał Rado zapraszają na spotkanie poświęcone wsparciu przedsiębiorców z funduszy unijnych. W jego trakcie przedstawione zostaną mechanizmy wsparcia dla prowadzących działalność gospodarczą, możliwości pozyskania dotacji dla firm na rozwój czy szkolenia pracowników, zaprezentowane zostaną różne obszary wsparcia dla przedsiębiorców w ramach Funduszy Europejskich dla Dolnego Śląska 2021-2027.
czytaj więcejCelem Programu Polska Cyfrowa jest, żeby jak najwięcej mieszkańców, na terenach gdzie inwestycje w sieci szerokopasmowe są nieopłacalne na warunkach rynkowych, miało dostęp do szybkiego internetu (m.in. światłowody).
Szacujemy, że dzięki Programowi Polska Cyfrowa do końca 2023 r. ok. 2 mln gospodarstw domowych, przede wszystkich z obszarów wiejskich, podmiejskich i słabo zaludnionych uzyska dostęp do szerokopasmowego internetu.